Check-in
Check-out

  Hotel Solis-HS311

  COLOSSEO

In order to pleasantly start your vacation in Rome or business trip, you will be greeted with a welcome drink.

 

Në afërsi të Colosseum, hoteli Solis-HS311 me 3 yje në Romë po ju pret për një qëndrim të rehatshëm dhe relaksues në zemër të Romës së bukur, në një vendbanim të këndshëm të vendosur në via Cavour, vetëm pak larg nga Fori Imperiali (Perandorak Forums) dhe nga Piazza Venezia.

 

Hotel Solis-HS311 ka dhoma të mbrojtura nga zëri, lidhje falas wi-fi dhe dhoma të rregullta, me mobilje të stilit klasik dhe të gjitha komoditetet më moderne.

Hotel Solis-HS311 përmban dhoma te bollshme dhe të papërshkueshme nga zëri, të zbukuruara me një dizajn klasik dhe elegant. Mobiljet e rafinuara, sixhade dhe vëmendja ndaj detajeve e bëjnë Hotel Solis zgjidhjen perfekte për një pushim në Romë. Secili apartament ka një banjo private dhe të pajisur me komoditete të shumta si TV me ekran të sheshtë, wi-fi falas, kasafortë, minibar, telefon dhe shumë më tepër.

Zbuloni të gjitha ofertat tona speciale të azhurnuara vazhdimisht për tu siguruar që keni përvojën më të mirë të mundshme gjatë qëndrimit në Qytetin e Përjetshëm.

Copyright © 2024 HOTEL SOLIS-HS311 - Via Cavour, 311, Roma (RM) - Italia
Website created with ericsoft